Мандры

Сергій Фоменко (Фома) - лід-вокаліст. Поштовх до творчості дає буквально все, все є натхненням, абсолютно все, що бачить і відчуває. У дитинстві думав: "Або стану водієм, або артистом". Після коцертів любить добре поспати, вимкнути телефони, помалювати, почитати книжку, покататися на велосипеді. Малює олією великі картини, любить малювати і портрети. Фомі більше подобається естрада 70-х років - Івасюк, Білаш, з іноземних виконавців - Челентано, Синатра, Марлен Дитрих, Едіт Піаф. А загалом він слухає дуже різну музику (Eminema, реґґі, "Братів Гадюкіних" дуже любить, класні українські етнічні диски (наприклад, Тарас Компанюченко), "Акваріум", "Кіно", Жанну Агузарову, "Текілу Джаз", Мамонова, сприймає всю музику, аби вона була гарною). У хороших стосунках з "Скрябіном", "Тартаком", Марією Бурмакою... Фома не фанат анекдотів і не сильний технар, але якісну техніку любить (користується всіма сучасними технологіями які є, але не фанатично, а як юзер). Дуже любить подорожувати автостопом, так в юності проїздив весь Радянський Союз. У відпустку хотів би в Чехію, в Прагу (поїхати з коханою дівчиною, пити вино, пиво, ходити, дивитися на Прагу). У серпні 2008 р. Фома відпочивав у Греції (Афіни та найпопулярніші острови грецьких Кіклад - Санторіні, Міконос, Парос та Антіпарос). Під час перебування на Санторіні став свідком жахливої історії - чоловік через ревнощі вбив свою дівчину, відрізав їй голову і ходив з цією головою по вулицях, під час затримання його поліцією була стрілянина та поранені. На Міконосі жив в одному готелі з Чіком Коріа, відвідав знаменитий Super Paradise Beach, де пив пиво та мохіто і відривався на пляжній дискотеці (а кількість геїв на один квадратний метр була нереальною...). Встиг Фома і Парос та Антіпарос на квадроциклі об'їздити, та відвідати найдавніші у світі сталактитові печери. А у Афінах Фома побував в Акрополі, храмі Зевса, на першому олімпійському стадіоні. Вражень було настільки багато, що Фома навіть написав декілька віршів і нову пісню "Евхарісто, Еллада!". Для Фоми "Мандри" - це свій оригінальний стиль музики, філософія і життя. Його мрія - подорож по Європі аж до берегів Туманного Альбіону на велосипедах. Найбільше в житті Фома цінує внутрішню свободу.

Леонід Белєй (Льоня) – акордеоніст, народився у Києві. З дитячих років відчуває потяг до музики, а точніше до пісенного жанру. Улюбленими піснями власного дитячого репертуару були: "Калинка", "Там в дали за рекой", "Шел отряд по берегу"... З перших років навчання в загальноосвітній школі потяг до музики збільшився до розмірів бажання навчитися грати на акордеоні. Закінчивши дитячу музичну школу, а також вісім класів загальноосвітньої школи, з полегшенням та великим задоволенням заховав власний акордеон в далекий куток і продовжив освіту у Київському технікумі радіоелектроніки. Але слава вітчизняних кумирів рок-музики того часу ("Машина времени", "Воскресенье", "Динамик", "Аквариум"...) дала поштовх до гітарою. Ще навчаючись в технікумі, разом з друзями робив перші спроби зібрати рок-команду. Після технікуму була служба в армії та дуже різноманітна біографія в області працевлаштування: працював на Київському центральному телеграфі, в одній з будівельних організацій, у Київському Молодому театрі, митним брокером солідної комерційної фірми... Але паралельно протягом усього цього часу музичної творчості не припиняв. В цей період брав участь у декількох музичних проектах київського андеграунду (в тому числі в записах пісень досить відомого на той час андеграундним колам Фоми, доповнив пісні Фоми мелодійним колоритом).

Андрій Занько (Андрій) – ударник, народився 29 січня 1975 р. у Львові. У 1980 р. переїхав жити до Києва. Завдяки батькові у Андрія з дитинства формувався гарний музичний смак. 1982 р. пішов вчитись до музичної школи по класу ударних інструментів. Закінчивши школу, вступив до музичного училища. Згодом із студентів цього училища створився колектив "Yellow Surrialism Limited", у якому Андрій брав участь. Після закінчення музичного училища його запросили барабанщиком до гурту "Tony Smith and Cowboy Band", хоча у цей же період грає і в музичному проекті "Samosaboyzz". У червні 1998 р. в складі групи "Tony Smith and Cowboy Band" бере участь на польському кантрі-фестивалі, де виборюють четверте місце (після цієї поїздки гурт припиняє своє існування). Із великим задоволенням прийняв запрошення до гурту "Мандри".

Сергій Чегодаєв (Чиж) – гітарист, народився 17 листопада 1975 р. у Києві. Ще у шкільні роки грає у фольклорному та естрадному ансамблях на бас-інструментах. По закінченні школи вступає до вечірньої музичної школи робітничої молоді імені Стеценка. Після року навчання вступає до Київського державного музичного училища імені Глієра, відчуваючи самовіддане бажання стати музикантом. Заснував такі музичні формації, як "Nepenthes" та "Samosaboyzz". У 1997 р. приєднався до "Мандрів". Займається педагогічною діяльністю та велоспортом. Одружений, має сина.

Салман Салманов – перкусіоніст.