Тік, концерт на честь 5 річниці гурту

08 June
Tuesday
20:00
Киев, FreeДом
Место проведения: Киев, FreeДом
Дата проведения: вторник, 08 июня 2010
Начало в: 20:00
Описание:

День народження гурту ТІК в концерт-холі FREEДОМ!

В день коли сумні та неконтактні люди святкуватимуть день народження Джоні Депа і 188 років вставній щелепі, в столичному клубі FREEDOM

гулятиме ТІК!

9 червня 2010 року гурт ТІК на честь своєї 5-річниці запрошує друзів, колег, коханих та заздрісників на традиційний ЗЕЛЕНИЙ КОНЦЕРТ.

Приводів цього року більш ніж достатньо! Закінчився НАРОДНИЙ ТУР, і тепер вже врешті музиканти з чистим сумлінням самі надуріються на власному концерті. А враховуючи ювілей, ніщо їм не зможе завадити.

У ексклюзивній програмі:VIPР (Vінницький Історичний Редагогічний Ранк), несподівані дуети і сольні номери від Зіркових гостей, розривання баяна від Віктора Бронюка, капості від Духового оркестру «Жмур», бенефіс балету «Тирса», дегустація Сірожиного Пірожиного, поява Свєти – наживо і семінар на тему «Чоловіче щастя».

Також гурт обіцяє привезти традиційні вінницькі гостинці сало і «ЛІЧЄНІЄ».

Розіграші, танці, хованки і справжній подільский квач – буде все, чого забажає Ваша душа, або й навіть більше. Адже на Зеленому Концерті всі стають учасниками шаленого артистичного дійства на якому відкривається кухня закулісного життя і головним героєм стає Шанована Публіка!

Обіймаємо і до зустрічі!

9 червня. О 20.00 у клубі FREEDOM – на першому ювілеї улюбленого гурту ТІК!!!

Вартість квитків: 300, 500, 600 грн.

Это событие связано с:

Другие события:

Последние новости

Видео

Клипы

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация