29 июля, 2010 06:20 (просмотров: 2089)

Анджеліна Джолі розхвалила Бреда Пітта та розвіяла усі чутки

Бред Пітт - прекрасний батько. Акторка Анджеліна Джолі розвіяла усі чутки та сумніви про, нібито, хиткі відносини з чоловіком. Американська красуня дала прес-конференцію у Токіо в рамках промо-туру свого нового фільму "Солт".
“Ми з Бредом стараємось працювати по-черзі, тож коли я на зйомках Бред вдома з дітьми, і поки я знімалась у "Солті", він був прекрасним батьком. Ми практично не розлучаємось. Він приводив дітей після школи і вони майже весь час проводили зі мною і жили зі мною”, - розповідає акторка Анджеліна Джолі.

Знаменитість поділилась із пресою враженнями від ролі російської шпигунки, а також розповіла про розваги для дітей. За словами Енджі, їм дуже комфортно гратися на знімальному майданчику. Адже там можна знайти дуже незвичні іграшки та подивитись на матусині перевтілення.

“Вони грали з усіма декораціями, в тому числі і з підробленою кров'ю. Частенько їм доводилось бачити маму із дуже дивним волоссям. Але я стараюсь не відсторонювати їх від усього цього. Я просто граю роль, але я завжди і кожної миті в першу чергу їхня мати", - додала Джолі.

Нагадаємо, Пітт і Джолі разом з 2005 року, коли вони зіграли у фільмі "Містер і місіс Сміт". Пара виховує 6-х дітей. Підсумовуючи та відповідаючи на запитання, як Джолі вдається зберігати щасливу сім'ю та працювати, акторка відповіла: "Бред робить це можливим".

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация