29 июля, 2010 06:50 (просмотров: 1856)

Деніел Крейг отримав нову роль

Британський актор зіграє журналіста у фільмі "Дівчина з татуюванням Дракона". Останній Джеймс Бонд підписав контракт, в рамках якого він перевтілиться у Мікаеля Блумквіста, головного героя фільму Девіда Фінчера.
Домовленість передбачає, що Крейг зіграє також у двох сиквелах - продовженнях стрічки "Дівчина, яка грала з вогнем" та "Дівчина, що підривала повітряні замки". Всі три картини засновані на романах шведського письменника Стіга Ларсона. Зазначимо, що акторку на роль дівчини-хакера Лізбет Саландер ще не підібрали.

Повідомляється, що серед претенденток фігурують імена Мії Васіковської, що знялася у фільмі Тіма Бартона "Аліса в Країні чудес", Еллен Пейдж, відому за роботу "Джуно" і "Початок", а також американської акторки Руні Мара, яка працювала із Фінчером над фільмом "Соціальні мережі".

Зйомки "Дівчини з татуюванням Дракона"повинні розпочатися восени цього року - після того, як Крейг закінчить роботу над кінокартиною "Ковбої і чужі". Вихід стрічки на блакитні екрани попередньо запланований на грудень наступного року.

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация