30 июля, 2010 13:07 (просмотров: 1502)

Гайтана встановила абсолютний рекорд


 

Відеокліп Гайтани на пісню «Слушаю и повинуюсь» переглянули більше 55 000 разів.

 

Гайтана стала першою співачкою в Україні, кількість переглядів відео якої на національному інтернет-порталі UKR.NET перевищило 55 тисяч переглядів. Таких результатів співачці вдалось досягнути за відносно короткий проміжок часу – лише за 1 місяць.

 

Гайтана: «Така масштабна увага відвідувачів ukr.net до мого кліпу – найкращий подарунок для мене. Дуже приємно усвідомлювати те, що моя музична робота привабила стільки пар очей! Впевнена, цей кліп залишить слід в історії  українського шоу бізу».

 

Нагадаємо, що прем’єра музичної відео роботи «Слушаю и повинуюсь» відбулась 25 червня 2010 року на порталі UKR.NET і вже через 30 днів був встановлений абсолютний рекорд. 

 

Тимофій Нагорний, директор по розвитку компанії «УКРНЕТ»: «Кліп Гайтани дійсно побив усі раніше поставлені  рекорди. 55 тисяч переглядів – це цифра, яку ми зафіксували вперше! На нашому порталі досі такого рекорду не досягали кліпи ні вітчизняних ні зарубіжних виконавців. Максимум, що було – це біля 30-ти тисяч переглядів роботи однієї відомої української співачки. Це ще раз доводить, що якісний відео продукт у поєднанні з хорошою інтернет підтримкою може творити чудеса!»

 

Пісня «Слушаю и повинуюсь» є першою роботою з нового альбому, вихід якого планується восени.

 

Едуард Клім, генеральний директор музичного холдингу Lavina: «Перша робота з нового альбому стала дуже успішною для нас, і це не може не радувати! «Слушаю и повинуюсь» - це дійсно якісне звучання у поєднанні з яскравим відео. Але ми не зупиняємось, і скоро знову зніматимемо нове відео. Загалом на пісні з нової платівки ми плануємо зняти ще 4-5 відеокліпів».

 


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация