23 мая, 2018 01:18 (просмотров: 121)

One Planet Orchestra - Саме той час

  Команда з понад 40 людей, серед яких відомі українські митці, презентували відео до Дня Землі, який відзначається у світі 22 квітня.
У центрі відеороботи - Дерево Життя, дуб майже ідеальної форми, що знімальна група заздалегідь знайшла поблизу села Хотянівка. Автор ідеї та лідер One Planet Orchestra Павло Вишебаба пояснює, що під кроною дерева відбуваються поворотні для героїв моменти, коли їм слід зважитись на складне, але необхідне рішення.
Водночас, автори відео до Дня Землі хочуть нагадати, що «окрім особистих драм, існує ще ціле різноманіття форм живих істот», з якими ми розділяємо Землю.


 За його словами, герої відео мають спонукати глядачів зважитись на свій «поворотний момент».
«Настав «Саме той час», щоб потурбуватись про Землю і життя на ній», - резюмує Павло Вишебаба.
Піснею для відео обрано композицію One Planet Orchestra «Саме той час». Однойменний альбом вийшов цього року на лейблі MOON Records, і тематично напряму пов’язаний із відео.  Гурт порушує питання змін клімату, вимирання видів, відносини людини з природою та інші екстраординарні для української музики теми. 


 Режисер та спів-сценарист відео Саша Кукушкін. Також спів-сценаристом відео виступив культовий український письменник Любко Дереш, а оператором-постановщиком Денис Дужник, відомий кліпами для гурту Бумбокс «Рок-н-рол», «Люди» та іншими.


Источник: www.moon.uablog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация