3 августа, 2010 15:59 (просмотров: 1718)

У Берліні презентували фільм "Команда А"

Оновлену "Команду "А" побачив Берлін - у німецькій столиці відбулася прем'єра стрічки. Джессіка Біл, Лайам Нісон та інші продовжують свою мандрівку Європою. Раніше на цьому тижні фільм представили Лондону та Мадриду.
Традиційно зірки пройшлися червоним килимом та покрасувалися перед спалахами фотокамер. Неабияк сяяла цього вечора Джесс у мереживній сукні від Versace та сріблястих на платформі шпильках Sergio Rossi.

“Це завжди складно вибирати, тому що є безліч прекрасних дизайнерів та суконь, але я не знаю, ця дуже вирізняється, як на мене. Я, зазвичай, не ношу такі прикрашені речі, тож подумала, а чому б і ні”, - розповідає акторка Джессіка Біл.

Фільм знято за мотивами серіалу 80-х років "Команда А". Групу ветеранів війни в Африці розшукують військові сили США за обвинуваченням у злочині, якого герої не скоювали. Ховаючись від переслідування, вони встигають допомагати знедоленим. Нісон, який виконує роль Ганнібала у фільмі, розповів, йому досить складно далося вправлятися зі зброєю, тоді як Куінтону Джексону найважче було гримуватися.

“Неабияким випробуванням для мене було рано вставати для 3-годинного мейк-апу. А все через усі ці мої татуювання. Діти будьте з цим обережні. Ви ніколи не знаєте як і коли вони вас підставлять”, - каже актор Куінтон Джексон.

Німецьким шанувальникам бойовиків однак пощастило найменше. До них на прем'єру, на жаль, не зміг приїхати Бредлі Купер. Зазначимо, фільм презентуватимуть у Європі, Африці та Японії до середини серпня.

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация