3 августа, 2010 16:50 (просмотров: 1957)

Про Х'ю Хефнера зняли ще один документальний фільм

Х'ю Хефнер - бунтівник та шеф-редактор "Playboy". Зазвичай, усі слова, пов'язані із зайчиками, фотомоделями та оголеними жінками, асоціюються саме з його ім'ям. Однак чи насправді це так?
Новий документальний фільм розповідає, що існує інший бік цієї людини, яка є американською іконою ще з початку 50-х років. Хтось вважає його розпусником і відповідальним за заподіяні моральні збитки американцям. А для когось він активіст та відступник, який боровся за права людини та досягнення соціальної і расової справедливості.

"Правда полягає в тому, що більшість людей не пам'ятає наскільки Америка змінилася за останні 50 років, і, яку величезну частину відіграв у цій зміні “Playboy", - каже засновник і шеф-редактор журналу "Playboy" Х'ю Хефнер.

Володарка премії “Оскар”, режисер Бріджит Бермен у своєму документальному фільмі про Хефнера показує його з незнайомого боку. Стрічка розповідає як Хью вів запеклу боротьбу з урядом США.

"Думаю, що моя боротьба була справедливою. І я справді вважав і вважаю, що живу правильно. І тепер я усвідомив: моє життя триває так, як хочу тільки я", - зазначив Х'ю.

У фільмі можна буде побачити також найбільші скандали відомого видавця із такими особистостями, як Джордж Лукас, Джин Сіммонс та Джеймс Каан. На запитання, про що він шкодує Х'ю відповів:

"Звісно, є речі, про які я шкодую. Мої близькі друзі, які пішли з життя; невдалі бізнес-рішення; інциденти з владою. Проте я з оптимізмом дивлюсь у майбутнє. І останнє, про що я зможу сміливо заявити: я навіть не думаю про пенсію, адже попереду ще так багато справ. Мені б дуже хотілося, щоб мене запам’ятали як людину, яка зіграла позитивну роль у зміні соціальних сексуальних цінностей свого часу."

Видання “Playboy” завдяки своєму наставнику є одним із найуспішніших та найпопулярніших у світі. Кінокартину “Х'ю Хефнер бунтівник та активіст Плейбою" вже показують в обмеженому прокаті у США.

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация