4 августа, 2010 17:00 (просмотров: 1897)

Мет Грейнінг - творець найсмішнішого телесеріалу для дітей та дорослих

“Сімпсони” - лише це одне слово змушує глядачів усміхатися. Суперпопулярний серіал вже багато років утримує стабільно високі рейтинги на телеканалах в усьому світі та не втрачає своєї актуальності.
Одну з найвідоміших у світі родин створив ось цей чоловік - Мет Грейнінг. Свою кар’єру мультиплікатора Грейнінг розпочав у 1978. У вільний від основної роботи час він малював комікси про своє життя в Лос-Анджелесі. Назвав їх просто - "Життя у пеклі". Пізніше вийшли збірки "Кохання - це пекло", "Школа - це пекло", "Робота - це пекло", "Дитинство - це пекло" та чимало інших. Комікси і досі є доволі популярними і друкуються в багатьох американських тижневиках.

Перша серія "Сімпсонів" з’явилася у "Шоу Трейсі Ульман" у 1987 році. Саме шоу популярним не було, а от сімейка Сімпсонів одразу завоювала прихильність телеглядачів. Через 2 роки "Сімпсони" стали повноцінним мультсеріалом. Несподівано для Грейнінга, мультфільм полюбили у всьому світі.

“Ми повинні зробити все це мегасмішним. Ось є Гомер Сімпсон, він недоумок, я би навіть сказав - він ідіот. Ось він стоїть на даху, і ви всі знаєте, що зараз він з нього гепнеться, як це бувало і раніше, проте нам треба, щоб він упав не так, як завжди, а щоб глядачі в черговий раз розсміялися з цього”, - каже мультиплікатор Мет Грейнінг.

У 1997 році Грейнінг разом із колишнім сценаристом "Сімпсонів" Девідом Коеном знімає ще один культовий мультсеріал "Футурама" про життя у далекому 3000 році. Однак, саме завдяки "Сімпсонам" ім’я Мета Грейнінга увійшло в історію світової мультиплікації. Серіал люблять і діти, і дорослі. Його навіть визнали найкращим телесеріалом ХХ століття.

“Секрет популярності "Сімпсонів" у тому, що він базується на реаліях життя, це не просто вигадані герої та події. Це реальна сім’я, реальні проблеми, буденні речі, з якими кожен з нас стикається в своєму житті. Тому, мабуть людям і подобається дивитися "Сімпсонів", - вважає Джулі Кавнер (озвучує Мардж Сімпсон).

Коли ми дивимося Сімпсонів, мабуть кожен з нас частково пізнає себе у цих смішних анімаційних героях. Інколи варто посміятися над собою, чи не так?

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация