12 августа, 2010 16:32 (просмотров: 1878)

Пам'ятні речі Мадонни, Джексона та Преслі підуть "з молотка"

Китай отримає частину Голівуду. А точніше - сотні його частин. У місті Макао відбудеться масштабний аукціон "Джульєн", на якому представлять пам'ятні експонати від світових зірок: Мадонни, Майкла Джексона, Елвіса Преслі, Брюса Лі та Мерлін Монро.

Організатори події пояснюють, що предмети особистого вжитку саме цих зірок користуються неабиякою популярністю на сході.

"Особливо це стосується Майкла Джексона. Його фани розкидані по всьому світу і у такій кількості, яку не зустрінеш більше у жодної знаменитості. Ми обрали Азію тому, що знаємо, що величезна кількість наших постійних клієнтів є вихідцями саме з Китаю, і їм це буде дуже цікаво", - каже президент аукціону Даррен Джулієн.

Серед найбільш цінних лотів локон волосся Елвіса Преслі, бюстгальтер розміру 36С- Мерлін Монро, сукня принцеси Діани і звичайно концертні костюми Майкла Джексона, включаючи чорну, вкриту дорогоцінними камінцями рукавичку виконавця.

"Історично склалося так, що саме на наших аукціонах його рукавички продаються найдорожче. Минулої осені ми продали в одну із своїх білих рукавичках, за $420 000, а в червні цього року ще одну за $192 000. На цей раз ми представляємо чорну, яка є дуже рідкісною. Це рукавичка, яку Майкл Джексон носив під час підготовки свого "Історичного туру", вона є у трейлері який ви можете побачити на відео", - каже президент аукціону Даррен Джулієн.

Фінальна частина аукціону відбудеться 9 жовтня. До цього часу експонати презентуватимуть також у Японії та Чилі.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация