16 августа, 2010 16:20 (просмотров: 2322)

8-річний живописець продає свої картини за тисячі доларів

Аби купити полотна Кірона Вільямсона слід займати чергу заздалегідь. Хлопець із англійського міста Норфолк почав малювати два роки тому.

Батьки купили йому альбоми з розмальовками, однак, Кірон відразу ж здивував їх власними пейзажами.

“Я почав малювати, коли мені було 5 років, під час поїздки до Корнуолу. Мені подобалися човни і пристані. А якщо я не малював, то йшов грати у футбол з друзями. Зараз я малюю майже весь час. Я встаю дуже рано - аби помалювати перед школою. Після уроків я теж відразу ж беруся за фарби”, - каже художник Кірон Вільямс.

“Нам часом навіть доводиться сваритися з Кіроном, аби він трохи відпочив від своїх фарб і зайнявся чимось іншим. Адже, чим далі, тим більше часу він проводить за малюванням”, - зізналася мати Кірона Мішель Вільямсон.

Нещодавно колекцію з 33 робіт Кірона продали за 150 тисяч фунтів стерлінгів - аукціон тривав усього півгодини. В середньому картини хлопця, якого преса вже охрестила “маленьким Моне”, можна придбати за 3-4 тисячі фунтів. У черзі за майбутніми полотнами Кірона - 3 000 осіб. 8-річний геній використовує для малювання кожну вільну хвилину однак, задовольнити попит стає дедалі важче.

“Популярність Кірона трохи нас усіх спантеличує, але з іншого боку, ми раді, що люди визнають його талант. Звичайно прикро, що покупцям доводиться стояти в черзі під галереєю кілька днів, аби придбати роботи Кірона. Та нам, звичайно, дуже приємно”, - каже мати Кірона Мішель Вільямсон.

Зароблені хлопцем гроші батьки складають на банківському рахунку. Згодом планують купити новий, просторіший будинок. А решта коштів піде на подальшу мистецьку освіту Кірона.
 


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация