21 августа, 2010 13:04 (просмотров: 1745)

В Україні чекають на концерт німецької групи "Tokio Hotel"

Німецьку групу "Tokio Hotel" зачекались в Україні. Протягом 3-х років організатори концертів годують лише обіцянками, а у графіку музикантів так і не з'являється Київ. А нещодавня відміна виступів в Росії наштовхнула фанів СНД об'єднатись.

Вони вирішили особисто зустрітись з організаторами та донести своє бажання побачити одне з останніх шоу групи "Humanoid city" - наживо.

“Я знаю, що таке "Humanoid city", яке шоу, і дуже хочу, аби українські, та російські фани, та й фани в Білорусії та Польщі, що ті, хто не потрапив на цей концерт, я дуже хочу, щоб вони це побачили. Тому що це гідне видовище. Це просто неймовірні костюми, це неймовірні декорації, це атмосфера такого міста прибульців”, - запевняє Любов (російський фан-клуб "Tokio Hotel").

“Це шоу просто найвищого рівня, і дійсно хотілось би цю радість подарувати фанам. Ми просто дивились, якщо оцінювати лише з точки зору сторонньої людини, це дійсно просто грандіозне шоу. Навіть якщо ви не любите цю музику, навіть якщо ви не фанат цієї групи, то просто варто побачити”, - вважають Тетяна та Наталія (український фан-клуб "Tokio Hotel").

В свою чергу одна з концертних компаній зізналась, що вже спілкувались із менеджментом групи. Хоча виступ німецьких музикантів може коштувати більше ніж 100 тисяч євро, можливість побачити їх в Україні все ж таки є.

“Одразу можу сказати, що ми працюємо над цим. І якщо група оголосить свою другу частину туру, то в нас є шанси, щоб це відбулося”, - каже організатор концертів, компанія "JSA" Олександр Стрижак.

Вечірка-зустріч відбулась під девізом "за живе звучання". На паті були й живі музиканти, зокрема гітарист Олександр Могілевський. А шанувальники ділились своїми враженнями та розповідали чим зокрема підкупили їх німецькі підлітки.

“Своєю енергетикою, своїм драйвом, індивідуальністю. У багатьох продюсера - командують, звичайно, і звичайно є доля комерції, але вони диктують трохи і свої правила, йому ніхто не говорить, як вдягатися”, - кажуть Софія та Аліна (український фан-клуб "Tokio Hotel").

Зараз "Tokio Hotel" підкорюють Малайзію, а нещодавно випустили черговий DVD з "Humanoid city"-туру. Також подейкують, що музиканти готують сюрприз, який, можливо, незабаром побачать й українські шанувальники.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация