26 августа, 2010 16:40 (просмотров: 1925)

У Лондоні святкують 40-ві роковини смерті Джимі Хендрікса

В пам'ять про легендарного музиканта відвідувачам одного з музеї британської столиці презентують особисті речі рок-зірки. Окрім унікальних фото, на виставці покажуть знаменитий капелюх артиста і його оранжевий оксамитовий піджак, які в купі довгий час були фірмовим стилем виконавця.

“Ми хотіли показати його з іншої сторони, поза музикою. Можливо, це трохи кліше, але саме на це ми хотіли звернути більшу увагу. Тож такі речі, як наприклад його дозволи на роботу, різні записки і тому подібне, я думаю, дійсно дають зв'язок із Джимі поза сценою”, - вважає заступник директора музею Мартін Ваят.

Тут також представлена гітара Gibson Flying V, зроблена на замовлення в 1969 році і названа музикантом "ангелом в польоті". Саме на ній Хендрікс грав на своєму останньому концерті. Нагадаємо, музикант раптово загинув 18 вересня 1980-го у віці 27 років. Джимі визнаний одним із найбільш сміливих і винахідливих віртуозів в історії рок-музики, а за версією журналу Rolling Stone є найкращим гітаристом світу.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация