3 сентября, 2010 14:55 (просмотров: 2374)

ПЕТА - “люди за етичне ставлення до тварин”

Їх бояться усі, хто носить дороге хутро. Погодьтеся, отримати банкою з фарбою за те, що носиш шубу з горностая - не надто приємно. Проте активісти ПЕТИ відомі не лише своїми радикальними настроями.

Вони вважають, що їх головна місія - захистити усіх тварин на землі. ПЕТА розшифровується як “люди за етичне ставлення до тварин”. Організацію створили у 1980 році. У організації - близько 2 мільйонів членів. Вони виступають проти жорсткого ставлення до тварин, проти порушення прав братів наших менших та проти дослідів над тваринами. За час свого існування організація змогла заручитися підтримкою багатьох знаменитостей, серед яких і екс-дружина Пола Маккартні Хізер Міллс.

“Коли тварин вбивають для того, аби використати їх шкіру для одягу - це не гуманно, це варварство і це необхідно негайно припинити”, - вважає активістка ПЕТА Хізер Міллс.

Серед успіхів ПЕТИ - заборона боїв биків у Барселоні. Впродовж кількох років вони влаштовували так звані “Голі пробіги”, участь у яких міг взяти кожен охочий.

“Це не бої биків, а вбивство беззахисних тварин! Їх повільно вбивають на арені, на очах у тисяч людей. І це називають спортом”, - каже активіст ПЕТА Юрген Фаульман.

До лав ПЕТА потрапила навіть сексуальна білявка Памела Андерсон. Вона знає, найкращий спосіб привернути до чогось увагу - роздягнутися. Памела переконує, краще ходити голою, аніж одягати хутро тварин.

ПЕТУ звинувачують за надміру контроверсійні акції. Вони неодноразово зривали покази мод та обливали фарбою дорогоцінні шуби. Проте захисники прав тварин свято вірять - для захисту братів наших менших годяться всі засоби, навіть радикальні.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация