8 сентября, 2010 06:26 (просмотров: 1892)

У "жіночому" вестерні "Обхід Міка" зіграла Мішель Вільямс

Вестерн жіночими очима. Чергова прем'єра у Венеції - пригодницька стрічка Meeks Cutoff, що можна перекласти як "Обхід Міка".

Головну роль у фільмі виконала Мішель Вільямс - відома за стрічкою "Горбата гора". На червоному килимі до неї доєдналися режисерка Келлі Рейхардт та актори Брюс Грінвуд і Ніл Нафф.

В основі фільму - реальна історія, яка трапилася у Штатах в середині ХІХ століття. Новоприбулі поселенці мандрували на захід і три сім'ї дорогою зійшли з поїзда на запрошення місцевого жителя. Той твердив, що знає короткий шлях до плодючих земель, однак, зрештою завів їх у пустелю, де вони загинули. Тема поселенців на Дикому Заході одна з улюблених у Голлівуді. Однак, Келлі Рейхардт вирішила зобразити труднощі життя у преріях по-новому - очима головної героїні - жінки.

Цьогоріч до головного конкурсу у Венеції потрапила і стрічка російського режисера "Вівсянки". Олексій Федорченко зняв фільм про вигадані ритуали народу меря, який колись населяв землі довкола ріки Волга. Стрічка основана на мотивах однойменного роману Дениса Осокіна про похорони мерійської жінки. Звичаї та традиції меря до нашого часу не дійшли. Тож письменник вигадав їх сам. Режисеру Федорченко така уявна реконструкція давніх ритуалів дуже сподобалася.

Після смерті своєї коханої Тані, Мирон просить друга на ім'я Аіст допомогти провести жінку у останню путь. Вони вирушають в подорож, аби поховати Таню на землі предків - народу меря. Їхня мандрівка відбувається згідно давніх напівзабутих звичаїв.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация