8 сентября, 2010 14:31 (просмотров: 2053)

Катрін Деньов та Франсуа Озон представили свою нову стрічку

Стара гвардія у Венеції. Зоряний вихід акторки Катрін Деньов та режисера Франсуа Озона перетворив прем'єру їхньої комедійної стрічки "Ваза" на справжнє шоу.

Французька кінозірка щедро роздавала автографи та позувала перед фотографами. Нова робота Озона - це, за його словами, гімн французькій жінці, яка може дати фору будь-якому чоловікові. Тож, на головну роль режисер недаремно запросив незрівнянну Катрін, яка навіть у свої 60 з гаком не втомлюється вражати та зачаровувати.

Назва фільму "Ваза" вказує на щось декоративне та позбавлене цінності. Саме так у Франції часто зневажливо називають жінок, які займаються господарством, поки чоловік працює. Героїня Деньов - дружина фабриканта, яка більшу частину часу проводить вдома. Однак, коли робітники оголошують страйк і беруть фабриканта в заручники, його дружина виходить на сцену. І показує усім, що вона може прекрасно керувати підприємством без чиєїсь допомоги. Окрім Деньов у стрічці також знявся інший патріарх французького кіно - Жерар Депард'є.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация