8 сентября, 2010 15:42 (просмотров: 2099)

Тіматі планує заспівати в дуеті з Ані Лорак

Чутки про спільний музичний проект російського хіп-хопера Тіматі та Ані Лорак підтвердились.

В інтерв'ю телеканалу новин "24" співак повідомив - таки має плани на нашу красуню. Лорак Тіматі обрав з-поміж багатьох претендентів. Адже, за словами виконавця, з пропозиціями спільної роботи до нього звертаються майже щодня.

”Я провів деяку статистику, і зрозумів, що 70 % українського шоу-бізнесу хоті б зробити зі мною трек. Але я нажаль дуже порційно видаю ці спільні треки, і дуже слідкую політику і концептуальність своєї музики, тому я далеко не з кожним можу робити трек”, - каже співак Тіматі.

Зараз співак активно гастролює, зокрема є частим гостем київських сцен. Тіматі намагається працювати виключно наживо. Каже, нещодавно здійснив переоцінку життєвих цінностей. Більш серйозно почав ставитись і до своїх виступів.

”В нас немає шоу, костюмів, пір'я, танцюристок, конфіті тощо. Є я і моя братва на сцені, яка гарантує вам щільний, хороший звук, який вам сподобається”, - каже співак Тіматі.

До того ж, співак вирішив зав'язати із своїм розгульним життям. Відтепер, біля нього буде лише та дівчина, яку він покохає. Тіматі вважає, що 27 років - саме час аби посерйознішати.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация