8 сентября, 2010 15:34 (просмотров: 1977)

Володимир Путін - вольова та сильна людина, готова на компроміси

Чекісти колишніми не бувають. Це на 100 відсотків про Володимира Путіна, який свій шлях сходження до владного олімпу розпочав нікому не відомим працівником комітету державної безпеки.

Роки служби розвідником в Німеччині розвинули в ньому всі необхідні якості, які повинен мати лідер. Принаймні, у цьому переконує сам Путін. Колеги характеризували його як вольову та сильну людину, готову на компроміс, але за умови, що цей компроміс принесе бажаний результат. Саме воля до перемоги, вміння почуватися як риба у воді у брудному світі російської політики та корисні зв’язки допомогли Путіну спочатку сісти у крісло прем’єр-міністра, а згодом і Президента Російської Федерації.

Роки його президентства були нелегкими - війна в Чечні, численні терористичні акти, економічна криза. Всі ці події вимагали постійної уваги та напруження. Проте за цей час Володимир Путін зміг вибудувати міцну вертикаль влади і взяти під особистий контроль усі сфери суспільного життя. Авторитаризм Путіна дуже не подобається Заходу та демократичним силам всередині самої Росії. Але свою міцну позицію на міжнародній арені Москві вдалося утримати саме завдяки старанням Путіна.

Зараз Володимиру Путіну 57 років. Для людини, яка встигла двічі побувати і прем’єром, і Президентом Росії - це чудовий результат. Проте на досягнутому він не збирається зупинятися і вже готується до нових виборів президента. Завоювати симпатії виборців він намагається усілякими екстравагантними витівками, які мають довести, що він - саме та людина, яка зможе ефективно керувати великою державою.

Серед елементів його піар-кампанії - катання з голим торсом на конях, гасіння пожеж з літака, автопробіг на "Ладі Калині". Він прагне, аби росіяни у ньому бачили свого, простого хлопця, який не шкодує власних сил та здоров’я заради благополуччя народу. Втім, нещодавні акції протесту свідчать про інше - частина росіян від Путіна просто втомилася. Але є і ті, кому чинний прем’єр дорожчий за батька рідного - принаймні, у цьому переконують соцопитування. Рейтинг Путіна ніколи не падав нижче за 70%, а для світового лідера це неабиякий показник.


Источник: Канал 24TV


Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация