14 сентября, 2010 11:50 (просмотров: 1504)

Віталій Козловський та Олександр Рибак виведуть на сцену дітей зі школи-інтернату


Надзвичайна подія готується найближчим часом у музичному житті країни.

19 жовтня на сцені Жовтневого палацу виступлять талановиті та яскраві музиканти – переможець конкурсу «Євробачення» Олександр Рибак та заслужений артист України Віталій Козловський. Окрім своїх сольних програм вони відіграють кілька номерів з учнями Київської музичної школи-інтернату ім.М.Лисенка. Діти школи-інтернату також підготували концерт для відомих гостей. Переглянувши деякі дитячі номери, Віталій та Олександр аплодували стоячи. Окрім того, вони відібрали дітей – юних музикантів, котрі вийдуть разом з ними на сцену Жовтневого палацу на концерті 19 жовтня. «Головне для будь-якого артиста, - сказав Олександр Рибак, - не просто добре співати чи грати на якомусь інструменті. Головне – вміти радіти самому дарувати своїм глядачам радість. Я вражений тими дітьми, котрих побачив у школі-інтернаті. Думаю, що багатьох з них блискуче майбутнє».

Невеличкий майстер-клас та виступ Віталія та Олександра стали для дітей неймовірною радістю. Вони тепло та щиро вітали співаків та уважно слухали все, що вони їм скажуть. Віталій Козловський наголосив: «Як, я, так і Олександр Рибак у своєму житті усього добилися самостійно. У нас не було за плечима продюсера з торбою грошей, котрий би нам купив славу та визнання. Ми важко та натхненно працювали задля досягнення своєї мети. Я хочу запевнити вас, що якщо ви також підете тим самим шляхом, то обов'язково досягнете бажаного. Ставте найсміливіші цілі, концентруйтеся на них та шукайте шляхи досягнення».

«Надважливе завдання мого фонду – культурне виховання та всебічний розвиток молодого покоління. Саме тому Благодійний фонд «Обдаровані діти – майбутнє України» не просто підтримує цей неординарний культурний захід, а бере безпосередню участь у його організації. Це прекрасна можливість для юних дарувань виступити на одній сцені з популярними артистами та поспілкуватися з ними особисто. Думаю, що для дітей це велика радість, привід для натхнення, а, як наслідок, неабиякий стимул для руху вперед та величних творчих звершень. Олександр і Віталій не один рік працювали заради сходинок нагору, заради власного професіоналізму та визнання. Вони самі проклали для себе зірковий шлях і мають що розповісти та чому навчити маленьких підопічних. Ще Леонардо да Вінчі казав: «Слава у руках праці!» і з цією тезою складно не погодитись, - відзначила Влада Прокаева, Голова Благодійного фонду «Одаровані діти – майбутнє України». - Окрім можливості виступити на одній сцені разом з зірками, Фонд «Обдаровані діти – майбутнє України» дарує можливість дітям зі шкіл-інтернатів відвідати цю подію».


Источник: Secret Serviceblog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация