15 сентября, 2010 16:15 (просмотров: 1121)

Клінт Іствуд представив нову стрічку на кінофестивалі у Торонто

Клінт Іствуд та Мет Деймон спробували помандрувати у потойбічний світ. Легендарний режисер представив на кінофестивалі у Торонто свою нову стрічку - "Потойбіччя".

 

Головну роль у містичному триллері виконав Мет Деймон. Стрічка розповідає про медіума, який має дар спілкування з померлими. Паралельно, показується життя ще двох персонажів - жінку, якій чудом вдалося вижити після цунамі, та хлопця, що втратив свого брата у автомобільній аварії. Життєві шляхи цих людей перетинаються і вони разом намагаються збагнути - чим є смерть?

 

Сценарист фільму - Пітер Морган, у творчому доробку якого такі кінохіти як "Королева", "Останній король Шотландії" та "Ще одна з роду Болейн". Прочитавши сценарій "Потойбіччя", Клінт Іствуд зрозумів, що історія його дуже вразила - своїм універсальним змістом.

 

"Наш сценарист задався питанням - що відчувають люди під час смерті і що з ними стається далі? Тому, цей фільм - це історія типу - "А що якщо..?" Звісно, аби відповісти на ці питання, довелося добряче пофантазувати. Гадаю, ця тема торкне багатьох людей. Адже, усі цікавляться потойбіччям", - каже режисер Клінт Іствуд.

 

"Кожен когось втратив. Тому, питання - "що стається з тими, хто помер і куди вони потрапляють?" задають собі усі. Наш фільм не намагається дати точну відповідь на це запитання. Ми просто спробували уявити собі якийсь варіант", - каже актор Мет Деймон.

 

Клінту Іствуду вже виповнилося 80 років. Однак, про спочинок він ще не думає. Його наступний проект - біографічний фільм про першого шефа ФБР Джона Гувера - із Леонардо ДіКапріо у головній ролі.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация