16 сентября, 2010 10:26 (просмотров: 1235)

Справжнє обличчя Карли Бруні у "Карла: Таємне життя"

Французи не знають справжнього обличчя своєї першої леді, стверджує авторка біографії Карли Бруні.

 

Книга французької журналістки Бесми Лаурі - "Карла: Таємне життя" обіцяє викликати чималий резонанс. Авторка неавторизованої біографії зображає відому модель, співачку та дружину Ніколя Саркозі не в найкращому світлі.

 

На перший погляд Бруні виглядає скромною, милою та інтелігентною жінкою, пише Лаурі. Однак, це лише штучний фасад за яким приховується бурхлива, але користолюбна натура. Журналістка також стверджує - саме через особисте суперництво Карли Бруні та Мішель Обами французько-американські відносини останнім часом відчутно погіршилися.

 

”Карла Бруні дуже гаряча та імпульсивна особа. Однак, в неї достатня сила волі, аби контролювати себе. Вимоги, які висуває життя у Єлисейському палаці наклалися на акторські здібності Бруні. Тому, на публіці вона не показує свого справжнього обличчя”, - каже авторка книги "Карла: Таємне життя" Бесма Лаурі.

 

На думку авторки книги, кохання Бруні до Саркозі - це теж майстерний обман. Лаурі вказує, що Карла - в минулому скандальна та епатажна особа, жодного разу не висловила публічну підтримку своєму чоловікові.

 

”Карла Бруні - це хамелеон. Вона віддана лише самій собі. Я б сказала, що вона дуже хитра жінка - не розумна, а саме хитра. Тому, мені важко уявити її щиро закоханою. Звичайно, Ніколя Саркозі, мабуть, повірив у її почуття. Адже, він запропонував їй одружитися вже через кілька днів після знайомства. Однак, один з друзів Карли, якось мені сказав - " з кожним своїм коханцем вона поводила себе дуже пристрасно. Але кожного разу це закінчувалося розривом", - каже авторка книги "Карла: Таємне життя" Бесма Лаурі.

 

Це не перша скандальна книга від Бесми Лаурі. В її доробку вже є біографія футболіста Зінедіна Зідана - теж насичена пікантними фактами та висновками. Рукопис цієї книги викрали в журналістки за кілька днів до публікації. Тож, тепер текст Лаурі про таємне життя Карли Бруні зберігається у сейфі. На книжкових полицях скандальна біографія першої Леді Франції з'явиться вже за кілька днів.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация