23 сентября, 2010 11:34 (просмотров: 1079)

На екрани виходить новий фільм жахів режисера Джо Данте (ВИДЕО)

Режисер Джо Данте відкриває двері у світ темряви. На блакитні екрани виходить нова стрічка жахів під назвою "Ворота".

Фільм крокує в ногу з часом, отож усі страшні моменти глядачі зможуть переглянути у 3D форматі. Картина розповідає історію двох братів, які разом зі своєю матір’ю розпочинають нове життя далеко від Нью-Йорка у невеличкому містечку Бенсонвіль. Спочатку хлопці неабияк нудьгують, однак все змінюється коли вони знаходять зловіщу бездонну діру, закриту в підвалі люком. Актор, що виконав роль старшого брата, Дейна, розповідає - проводити стільки часу у такому приміщенні не надто весело.

"Це було трохи страшно, хоч я і знав, що це лише знімальний майданчик. Ви знаєте, вони старанно там все облаштували, встановили усі ці страшні вентилятори і отвори - виглядає справді супер!" – каже актор Кріс Дж. Келлі.

Відчинивши люк, братів проймає холодом, цей глибокий колодязь є воротами у світ кошмарів і зло тепер випущено на волю. Аби раз і назавжди позбутися цього лиха обом доведеться зустрітися зі своїми страхами віч-на-віч. Режисер фільму сподівається, що аудиторія краще відчує, як було там у низу завдяки 3D елементам фільму.

''Є певна специфіка зйомок кіно у 3D, це не зовсім так, як зробити нормальний фільм. Потрібно переконатись, що кадри досить довгі, щоб люди не перевантажували очі. А що стосується кидання речей на публіку,то аудиторія завжди цього чекає, тож ми зробили кілька моментів з самого початку. Це не зовсім вся ідея 3D - формат покликаний залучити і зробити вас частиною розповіді," – каже режисер Джо Данте.

Старання Джо Данте вже встигли отримати своє визнання серед експертів. На кінофестивалі у Венеції картина виборола нагороду "кращий 3D фільм". У "Воротах" знялися: Тері Поло, Натан Гембл, Хейлі Беннетт та Кріс Дж. Келлі. Презентація стрічки у Великій Британії відбудеться 24 вересня.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация