29 сентября, 2010 07:34 (просмотров: 1081)

Зірки Голівуду відсвяткували ювілей організації РЕТА

Зірки Голівуду - проти жорстокого поводження з тваринами.

Натовп знаменитостей зібрався на гала-вечірці з нагоди 30-річного ювілею благодійної організації PETA, яка захищає права наших менших братів. Найпомітнішим активістам руху вручили почесну Гуманітарну нагороду. Серед цьогорічних володарів премії - незрівнянна Єва Мендес, зірки "Сутінок" Келлан Латс і Крістіан Серратос та Олівія Манн.

Ті, хто залишився без нагород - не сумували. Адже, розповідають, відчуття, що робиш добру справу - це вже найбільша віддяка.

”Я дуже люблю дітей і тварин. Тому, для благодійної співпраці я обираю переважно організацію PETA. Я, особисто, не можу зрозуміти, як люди можуть таке чинити. Наприклад, тестувати ліки на тваринах - це жахливо”, - каже актор Келлан Латс.

”Я вважаю, що полювання на морських котиків слід припинити. Вбивати беззахисних тварин - це варварство”, - каже модель Памела Андерсон.

”Якщо ви хочете побачити щось надзвичайно сумне - зайдіть на інтернет-сайт організації РЕТА і перегляньте відео про полювання на морських котиків. Ваше серце не витримає. Маленьких дитинчат забирають від їхніх матерів і вбивають ударом палки в голову”, - каже співачка Келлі Озборн.

Обов'язки ведучого вечора виконував Алек Болдуїн - теж переконаний вегетаріанець. На сцену також виходили Хоакін Фенікс, Алей Ротт, Джеймс Кромвел та інші зірки.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация