23 октября, 2010 09:39 (просмотров: 1277)

Відбулось відкриття 27-го тижня української моди

Модний початок з відблиском золота. В українській столиці відбулась вечірка-відкриття чергового тижня моди.

Це вже 27-й, за рахунком, фешн-форум. За традицією дрес-кодом вечора стали чорно-золоті кольори, а гостей паті пригощали вишуканими коктейлями.

В рамках відкриття Ukrainian fashion week фрагмент колекції весна-літо 2011 представила Оксана Марченко. Для дизайнерки, це вже десята - ювілейна колекція, яку Оксана присвятила усім закоханим дівчатам.

”Ця колекція про кохання, про закохану дівчину, про те, як змінюється її внутрішній світ з темних кольорів на яскраві. Як у душі починають розпускатися квіти. І це, у прямому сенсі буде видно. По тканинам: це в основному натуральний шовк, натуральна бавовна, все дуже тонке, дуже багато прозорого”, - каже дизайнер Оксана Марченко.

Цього разу у рамках модного українського тижня свої колекції покажуть 44 дизайнери. Очікуються також гості із-за кордону, зокрема Анет Гьорц з Німеччини та Автанділ Цквітінідзе з Грузії.

”Ukraininan fashion week, в самому тижні моди, в її офіційному графіку стоїть кілька проектів, присвячені молодим дизайнерам. Найдавніший з них - це проект New names - нові імена. Це проект, в якому беруть участь зовсім невідомі талановиті дизайнери, які надсилають до оргкомітету свої заявки на участь і ми їх розглядаємо”, - каже голова оргкомітету UFW Ірина Данилевська.

Головний майданчик Ukrainian fashion week зустрічатиме нові колекції дизайнерів з 14 по 19 жовтня. Також, у програмі - кілька позаподіумних цікавих та модних подій.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация