24 октября, 2010 14:02 (просмотров: 1390)

Керрі Малліган та Кіра Найтлі представили у Лондоні нову драму

Чи можна щиро кохати, якщо ти приречений? Керрі Малліган та Кіра Найтлі представили у Лондоні нову драму "Не відпускай мене".

Стрічка режисера Марка Романека відкрила п'ятдесят четвертий Лондонський кінофестиваль. "Не відпускай мене" - це екранізація культового роману японського письменника Казуо Ісігуро. Зоряні красуні - Малліган та Найтлі зізналися, що на них лежала подвійна відповідальність - перед автором та перед численними шанувальниками роману.

"Нам було дуже важко зніматися в цьому фільмі. Адже, автор роману був тут поряд з нами. І ми мусили відповідати його авторському баченню. Але, ми самі закохалися в цю книгу, так що працювали з радістю", - каже акторка Керрі Малліган.

"Проглянувши сценарій, я зрозуміла, що це унікальний текст. Я ніколи не читала чогось подібного. Я почала розповідати про нього друзям, і усі мені відповідали, що їхня улюблена книга. Я навіть почула думку, що це історія усього нашого покоління. Хоча, я вважаю, що насправді не все так страшно з нами" – каже акторка Кіра Найтлі.

Юні актори, які виконують ролі персонажів в дитинстві, пишаються тим, що їм довелося втілити спільні образи з такими зірками як Малліган чи Найтлі.

"Я дуже рада, що ми подружилися зі своїми старшими персонажами. Всі шаленіють від Керрі Малліган, тож я мусила дуже добре зіграти її героїню в дитинстві - аби Керрі не розчарувалася в мені", - каже Ісобель Мейкл-Смол.

Дія фільму відбувається в Англії в невизначений час. У центрі сюжету - вихованці закритого коледжу-інтерната. Кілька друзів зростають та навчаються разом. Коли надходить пора, у їхню дружбу втручаються нові почуття - кохання. Однак, закоханість і зрада - це ще не найголовніша проблема. Друзі відкривають жахливу правду свого існування і тоді життя дійсно стає нестерпним.

У широкий прокат фантастична драма "Не відпускай мене" вийде на початку наступного року.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация