15 ноября, 2010 15:43 (просмотров: 1328)

Співачка Міка Ньютон зняла кліп у столичному Цирку

Міку Ньютон знайшли під куполом цирку. Співачка вирішила відзняти кліп на пісню "Ангел", з якою бере участь у національному відборі "Євробачення 2011".
Ідея з цирком виникла під час обговорення сценарію кліпу, каже виконавиця.

"Я кажу давай, давай рахувати скільки це буде коштувати. Тому ще, всі реально розуміють, що це має бути кран, це вже більше затрат. Це цирк, який варто зняти на 2 доби, адже треба виставити декорації, тому що тут і в самому манежі декорації, це і люди, які ще будуть зніматись у кліпі", - каже співачка Міка Ньютон.

Скільки коштуватиме відео, співачка поки що не розголошує. Головну роль у кліпі виконає відомий гімнаст-еквілібрист Олексій Залевський. За сценарієм, саме їхня історія кохання переживе ціле століття, тож Міка приміряє на себе три образи від ретро-стилю до сьогодення.

"Вирішив все ж таки спробувати, адже все нове - це завжди цікаво, чому б і ні. Я думаю, що це мікс і творчості, і гри, і трюків, і самої пісні, тому що пісня дійсно дуже цікава, яка торкає. Я думаю, що це буде такий синтез", - каже гімнаст-еквілібрист Анатолій Залевський.

Допомагати на знімальному майданчику будуть артисти з театру Залевського "Різома", а у якості акторів масових сцен співачка вирішила запросити дітей з інтернатів. Вже за два тижні відеокліп з'явиться в ефірі музичних телеканалів.


Источник: www.24tv.com.uablog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация