15 ноября, 2010 18:25 (просмотров: 1378)

Рікі Мартін випускає автобіографічну книгу

Рікі Мартін як він є. Зоряний співак випускає автобіографічну книгу - під назвою "Я".
За останній рік у житті Мартіна сталися значні зміни. Він відкрито проголосив себе геєм. Побував у Індії, де опанував медитацію та пізнав внутрішній спокій - навчився сприймати себе таким як є. Все це виконавець виклав на папері - сподіваючись, що його досвід допоможе й іншим людям.

"Це книга для тих, хто пробує стати артистом. І також для тих, хто задає собі багато питань і не знаходить відповіді. Книга розповідає про звільнення, про те, як важливо прийняти себе таким яким ти є", - каже співак Рікі Мартін.

Свою книгу Рікі Мартін присвятив дітям - співак виховує двох хлопчиків-блюзнюків, народжених від сурогатної матері. Каже, саме вони надихнули його публічно зізнатися у нетрадиційній сексуальній орієнтації.

"До зізнання мене підштовхнули мої діти. Вони дали мені силу, а крім того, я не хотів вчити їх брехні. Якщо я не буду чесним із самим собою на вулиці і вдома, то діти це відчують. Хочу, аби вони жили у прозорому чесному світі і пишалися своєю родиною", - каже співак Рікі Мартін.

Автобіографія поп-зірки з'явиться в крамницях наступного тижня. Вже незабаром слід чекати й нову музичну платівку від Мартіна. Співак обіцяє, як завжди, потішити фанів і танцювальними хітами і душевними баладами.


Источник: www.24tv.com.uablog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация