29 декабря, 2010 11:20 (просмотров: 882)

Легендарний гурт Duran Duran видає новий альбом All You Need is Now

Ветерани поп-музики повертаються. Легендарний рок-гурт вісімдесятих Duran Duran видає нову платівку.

Назва альбому - All You Need is Now - "Все що вам потрібно - це зараз" - закликає жити теперішнім моментом. Над записом працювали два роки. Але музиканти підкреслюють - вони не ставили перед собою ніяких термінів та конкретних завдань. Просто записували музику в своє задоволення та аби створити хороший настрій слухачам.

"Ми хотіли, аби наш новий альбом підбадьорював слухачів. Не те щоб ми вкладали у нього якесь дуже позитивне послання, але ми постаралися створити музику для людей, яка б піднімала дух і настрій. Трохи роздумів про життя, трохи гумору - те, що треба", - каже Саймон Ле Бон з Duran Duran.

До першого синглу однойменного з альбомом Duran Duran уже зняв відеокліп. Зйомки відбувалися у студії - без жодних спецефектів та особливих концепцій. Головне завдання відео - передати настрій "живого" виступу.

Гурт Duran Duran був заснований наприкінці сімдесятих років. Їхня дебютна платівка вийшла у 81-му і зайняла третє місце у британському чарті. Новий альбом вже 16 за рахунком вийде у лютому 2011 року.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация