29 июня, 2010 14:52 (просмотров: 1621)

Джеф Безос - людина, яка змінила уявлення про купівлю товарів

Ви можете і не знати, хто такий Джеф Безос, але якщо не Ви, то ваші знайомі бодай раз щось у нього та купували. Супер-продавець, як його називають, Джефф Безос є засновником та виконавчим директором сайту Amazon.com - одного з гігантів інтернет-комерції.

Без сумніву, Джеф Безос - людина, яка змінила уявлення про купівлю товарів. Всі ми любимо ходити по магазинах та розглядати вітрини, проте значно зручніше придбати все необхідне одним кліком мишки.

З самого початку Amazon.com починав як книжковий онлайн-магазин, проте згодом, коли попит почав зростати шаленими темпами, Безос вирішив доповнити асортимент деякими іншими товарами. Низькі ціни та відмінний сервіс зробили онлайн-магазин конкурентом №1 усіх роздрібних продавців.

Успіх сайту Джефа Безоса започаткував новий напрямок у комерції, з того часу відкрилися сотні тисяч, якщо не мільйони сайтів, які пропонують безліч товарів. Вам не потрібно витрачати 2-3 дні на пошук, приміром нових меблів, - достатньо вивчити пропозицію на сайті, замовити товар і вже за кілька годин покупки привезуть до порогу вашого будинку. Хіба ще щось потрібно?

За версією журналу Times, Джефф Безос став людиною року. Його статок оцінюється у 12,5 мільярдів доларів. Він успішно здолав фінансову кризу і завів безліч нових вигідних знайомств для розширення свого бізнесу. І все лише з однією метою - вгодити кожному клієнту.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация