1 июля, 2010 14:45 (просмотров: 1669)

Эта женщина готова пожертвовать чем-ради своей родины.

Коли Єлизаветі Олександрі Мері Віндзор було всього 26, вона стала королевою Англії після смерті її батька Короля Георга VI.

Ніхто не сподівався, що ця молода дівчина зможе правити гігантською країною, звісно, не такою великою, як на початку ХХ століття, проте однією з найпотужніших у світі. Королеві Єлизаветі ІІ це прекрасно вдалося. Багато хто запитує себе - у чому ж секрет її успіху?

Історики та сучасники називають початок її правління золотим віком монаршої родини в англійській історії. Молода та шляхетна королева втілювала всі ті ідеали, які британське суспільство прагнуло побачити в жінці-монарху. Попри безліч державних справ, Єлизавета ІІ все ж знаходила час на виховання дітей.

Вона подорожувала більше, ніж будь-хто з британських монархів. Під час своїх закордонних візитів вона з гідністю презентувала свою велику країну. І кожна така подорож лише додавала Великій Британії популярності.

Незважаючи на суто церемоніальну роль монарха у політичному житті Великої Британії, державних справ у Єлизавети було багато. Королева Британії є головнокомандуючим збройних сил, і лише її Величність має право оголошувати війну. Окрім цього Єлизавета ІІ є головою понад 700 благочинних організацій.

Неодноразово британська королівська родина ставала об’єктом пліток та скандалів. Згадаймо лише проблеми з одруженням принца Чарльза та Леді Діани. Проте з усіх неприємних ситуацій Єлизавета ІІ виходила з високо піднятою головою, такою зрештою і пасує справжній королеві.

У 2002-му її Величність відзначила 50 років перебування при владі. Проте і зараз вона працює так само самовіддано на благо своєї держави, як і у 1952-му. Багато хто каже, що варто би було вже їй передати трон. Втім, і прихильники, і критики впевнені в одному - ця жінка готова пожертвувати будь-чим заради своєї рідної країни.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация