6 июля, 2010 14:21 (просмотров: 1759)

Кінорежисер Дебра Гранік розповіла про свій останній проект - "Зимова кістка"

Фільм, який цього року завоював гран-прі фестивалю незалежного кіно "Санденс", розповідає історію дорослішання дівчинки-підлітка в американській глибинці.

Головна героїня картини - Джессіка - зростає у неблагополучній сім'ї, її мати серйозно хвора, батько - наркоторговець. Юнка, її молодший брат та сестра ледь-ледь зводять кінці з кінцями.

"Це історія про дівчинку Рі Доллі, якій 17 і яка дізнається про містичне зникнення батька. Вона повинна з цим розібратися, інакше наслідки для неї та її сім’ї будуть жахливими", - каже режисер Дебра Гранік.

Місцевий шериф повідомляє дівчині, що якщо найближчим часом її щойно звільнений з в'язниці батько не з'явиться в суді і не заплатить внесок за заставу, в них відберуть будинок. Джессіка відправляється на пошуки тата, який, за чутками, вже встиг загинути в автокатастрофі.

У спробах домогтися свого 17-тирічній американці доведеться пройти через не найкращі соціальні верстви, в яких постійно крутився її недбалий татусь. Головну роль у фільмі виконала молода акторка Дженніфер Лоуренс.

"Я хотіла бути Рі і хотіла бути частиною, частиною цього фільму. Він мені дуже подобається, але я звичайно не сподівалася, що він настільки багато означатиме для моєї кар'єри. Я не думала, що він отримає таке визнання. Я дуже помилялася. Він усім подобається, я не очікувала", - каже акторка Дженніфер Лоуренс.

Історія - за романом Даніеля Вудреля - сповнена напруги, притаманної детективній розповіді. Тож цього літа може стати альтернативою великобюджетним блокбастерам.


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация