8 июля, 2010 09:26 (просмотров: 2573)

Ден Браун - письменник, якого ненавидить церква, та обожнюють читачі

Дена Брауна ненавидить вся католицька церква. Хоча офіційно церква на таке не здатна. Втім, така позиція автору “Коду да Вінчі”, м’яко кажучи, абсолютно не заважає жити та писати нові книжки про діяльність святих отців.
Коли Ден Браун згадує, що спершу хотів самоствердитися як автор пісень, йому стає смішно. Письменницька кар’єра Брауна почалася у 1994 році, коли під час відпустки він прочитав одну з книг Тома Кленсі. Тоді Браун сказав собі - я ж сам так можу писати. Та перші літературні спроби автора не викликали такого ажіотажу, як це сталося після публікації "Коду да Вінчі".

Лише за перший тиждень продажів книга здобула величезну популярність. Загальний наклад "Коду да Вінчі" вже перевищив 80 мільйонів. Проте це ще не кінець - до друку готуються нові видання.

Як тільки книга стала бестселером, у Голлівуді одразу загорілися ідеєю екранізувати її. І не прогадали - прибутки від прокату фільму сягнули 750 мільйонів доларів у всьому світі. Звісно ж, і автору книги добряче перепало - прибутки Дена Брауна оцінюють десятками мільйонів доларів.

“Я скажу вам чесно - коли я писав книжку, то насамперед оцінював своє творіння як читач, і, знаєте, мені самому сподобалося”, - розповідає письменник Ден Браун.

Плани у Брауна фантастичні - він планує написати ще 12 книжок на релігійну тематику. Цього від нього з нетерпінням очікує і армія вдячних читачів, які щодня забігають до книгарні поглянути - а чи не порадував їх новим творінням Ден Браун?

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация