16 июля, 2010 13:38 (просмотров: 2116)

Грейс Келлі - у щасливої казки був зовсім нещасливий кінець

Грейс Келлі прожила не дуже довге, але дуже насичене і яскраве життя. Доля дала їй усе, чого може хотіти будь-яка жінка - красу, щастя, славу, гроші, гарного та люблячого чоловіка і дітей.

Грейс Келлі народилася в сім’ї американського будівельного магната. Її дитинство минуло у розкішному маєтку у Філадельфії, а згодом вона отримала доступ до вищого світу. Проте всього Грейс хотіла домогтися сама.

В 6 років, коли дівчинка здобувала освіту у католицькій семінарії, вона вийшла на сцену у ролі діви Марії. Ця маленька роль мала грандіозний вплив на все її подальше життя - від цього моменту Грейс не уявляла свого життя без великої сцени.

Спочатку вона з’являлася в епізодичних ролях на Бродвеї, потім їй пощастило пробитися до Голлівуда. Саме на зйомках одного з фільмів, режисером якого, до слова, був знаменитий Альфред Хітчхок, вона познайомилася з чоловіком, який змінив її подальше життя - принцом Монако Реньє ІІІ. А далі - все як у казці: пишне весілля, статус княгині Монако, розкіш та шана підданих.

Весілля Грейс та Реньє назвали весіллям сторіччя. Пряму трансляцію церемонії вели на всі країни Європи, а Грейс у розкішному платті могли бачити мільйони мешканців Старого Світу. Звісно, що після одруження з принцом Грейс Келлі забула про кіно та повністю присвятила себе родині і вихованню дітей.

Та у цієї щасливої казки був зовсім нещасливий кінець. У 1982 році Грейс разом зі своєю донькою потрапила у жахливу автокатастрофу - у Келлі стався серцевий напад і крутому повороті її авто злетіло в урвище і перевернулася.

Коли її знайшли, вона була живою, але повністю паралізованою. За кілька днів лікарі поставили невтішний діагноз - Грейс Келлі ніколи не вийде з коми. Рішення було складним, але гуманним - жінку відключити від апаратів життєзабезпечення.

Навіть після кількох десятиліть з моменту її смерті пам'ять про Грейс Келлі залишається у серцях її підданих, які досі лагідно називають її принцесою Грейс.

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация