19 июля, 2010 15:20 (просмотров: 2571)

У Лондоні відбулася прем'єра фільму "Маленький каратист"

На червоний килим підтримати стрічку прибула вся зіркова сім'я Смітів. Уїіл його дружина Джада Пінкетт, донька Уїллоу і син Трей завітали щоб підтримати молодшого Джейдена, якому дісталася головна роль в картині.

До дружньої родини приєднався також режисер Харольд Цварт, який розповів журналістам чому взяв участь у проекті. Фільм, нагадаємо, є ремейком однойменної картини 84-го року.

"Для мене насправді це було не рімейком, а переказом тієї ж історії. І я вважаю, що вона цього варта, варта того щоб її знову переповісти молодшому поколінню. У мене теж є діти і, думаю, їм варто це побачити", - каже режисер Харольд Цварт.

Стрічка розповідає про 12-річного хлопчика Дре Паркета,який змушений переїхати з мамою до Китаю. Ця подія дається йому важко - нова країна, нова культура, нова школа. Дре сподобалася однокласниця Мей Йінг, але це перетворює його на мішень для місцевих підлітків. Тепер, щоб не бути добряче відлупцьованим і справити враження на дівчину, хлопцеві доводиться брати уроки карате у старого містера Хана, роль якого виконав Джекі Чан.

Картина зберегла зміст попередньої - це все ж добрий і розумний фільм про карате, про відносини вчителя й учня, про те, що кулаки далеко не головне, і створюють вони проблем більше ніж вирішують. Обоє Уїл та Джада, які виступили продюсерами погоджуються - фільм несе повідомлення, що перекладається усіма мовами.

"Ви знаєте у цій історіє є такі сильні і повчальні речі. Це класична розповідь із численним описом людських якостей. Цю історію будуть перекладати і переповідати кожною мовою у кожній культурі по всьому світу", - кажуть продюсери фільму Уіл та Джада Сміт.

Деякі сцени знімали поблизу Великої китайської стіни, тож на молоду зірку Джейдена Сміта це справило неабияке враження.

"Ну, ви знаєте, Велика стіна настільки довга, дуже довга. Я навіть не думав, вона величезна", - каже актор Джейден Сміт.

Відмінний ремейк старого доброго фільму, який заворожено дивилися всі підлітки 90-их на українських кіноекранах вже з 19 липня.

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация