25 июля, 2010 09:10 (просмотров: 1958)

Анджеліна Джолі представила новий шпигунський трилер

Анджеліна Джолі знову на червоному килимі. У Лос-Анджелесі відбулася прем'єра нового шпигунського трилера "Солт".
Головну героїню - "цеерушну" супер-агентку зіграла голлівудська красуня - Джолі. Втім, широку увагу до стрічки привернули не лише природні дані багатодітної зоряної мами, а й шпигунські пристрасті у реальному житті. Адже, на початку липня стався резонансний скандал за участі справжніх російських та американських шпигунів.

”Я дуже сподіваюся, що цей випадок із шпигунами ніяк не вплине на наші стосунки з Росією. Адже, насправді нас об'єднує багато важливих речей - Іран, Афганістан, ядерне роззброєння. Можливо, наш фільм змусить людей задуматися над тим, що може трапитися, якщо не буде прагнення до миру”, каже акторка Анджеліна Джолі.

Офіцера ЦРУ Івлін Солт несподівано звинувачують у шпигунстві на користь Росії. Хоча Солт не відчуває за собою ніякої вини, їй доводиться втікати від своїх колег. Вона розуміє, що лише на волі зуміє знайти того, хто її підставив, та виправдати своє ім'я.

Стрічка насичена численними сценами "екшену" - напружені переслідування, бійки та стрілянина. Тож Джолі довелося добряче зіпріти на знімальному майданчику. Серед її трюків - стрибок з мосту на вантажівку, що проїжджає внизу. Сама акторка таким випробовуванням була тільки рада.

”Я більше року ніде не знімалася, сиділа вдома і займалася дітьми. Тож вийти нарешті на повітря знову і зіграти динамічну роль було справді чудово”, каже акторка Анджеліна Джолі.

Згідно з чутками, незабаром Анджеліну Джолі чекає досить серйозна роль - у біографічній стрічці про легендарну акторку Елізабет Тейлор. Джолі нібито і має зіграти головну героїню. Однак, сама Джолі чуток поки не підтвердила.
А вже побачити незрівнянну Джолі у шпигунському бойовику "Солт" українські глядачі зможуть побачити з 29 липня.

Эта новость связана с:


blog comments powered by Disqus

Последние новости

Видео

Клипы

Погода, Новости, загрузка...

Загрузка...

vkontakte
facebook
Запомнить меня на этом компьютере

Напомнить пароль
Регистрация